Warsztaty tłumaczeniowe z języka hiszpańskiego w dziedzinie ekonomii i biznesu

Dogodne terminy
Doświadczeni lektorzy
Małe grupy
Atrakcyjne ceny
Zajęcia na Ursynowie, metro IMIELIN

Moduł I. Bankowość.

• Dokumentacja
  • Procedury bankowe
  • Metody płatności
  • Tłumaczenie autentycznych dokumentów takich jak umowy kredytowe, polecenie płatności bankowej, opisy procedur bankowych, etc.

Moduł II. System podatkowy.

• Rodzaje i typy obciążeń podatkowych
  • Zeznanie podatkowe a urząd skarbowy
  • System ubezpieczeń społecznych
  • Tłumaczenie autentycznych dokumentów, między innymi: zeznanie podatkowe, teksty dotyczące systemów podatkowych, zaświadczenia z systemu ubezpieczeń społecznych, wniosek o zasiłek, itp.

Moduł III. Giełda i finanse.

• Rynek papierów wartościowych
  • Akcje i inwestycje
  • Księgowość
  • Tłumaczenie autentycznych dokumentów: dokumenty księgowe, pisma dotyczące specyfiki oraz zasad funkcjonowania giełdy, inwestycji, itp.

Moduł IV. Hiszpański w biznesie.

• Rynek międzynarodowy
  • Handel zagraniczny
  • Dokumenty handlowe
  • Tłumaczenie autentycznych dokumentów: umowy handlowe, dokumenty w międzynarodowym obrocie handlowym, marketing międzynarodowy.

DLA KOGO

Studenci kierunków tłumaczeniowych i filologicznych (iberystyka) oraz studiów podyplomowych, specjalizujący się w tłumaczeniach, tłumacze pisemni i ustni, osoby zamierzające przystąpić do egzaminu na tłumacza przysięgłego, jak również czynni tłumacze przysięgli języka hiszpańskiego odczuwający potrzebę doskonalenia umiejętności zawodowych.

Prowadząca

Mgr Aneta Diana Kubańska

Tłumaczka przysięgła języka hiszpańskiego. Absolwentka Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich na Wydziale Komunikacji na Uniwersytecie w Salamance. Słuchaczka Interdyscyplinarnego Podyplomowego Studium Kształcenia Tłumaczy (IPSKT) UW. Stypendystka Uniwersytetu Kastylia La Mancha. Członek TEPIS oraz członek nadzwyczajny Lubelskiego Stowarzyszenia Tłumaczy. Lektorka języka hiszpańskiego oraz wykładowca regularnie prowadząca kursy z hiszpańskiego języka specjalistycznego i prawniczego, a także kursy przygotowujące do egzaminu na tłumacza przysięgłego.

Proponowane terminy spotkań:

GODZINY

10-17

*ewentualnie istnieje możliwość zmiany terminu na życzenie kursantów i przy zgodzie prowadzącego

Ceny i promocje

Cena za całość kursu (4 moduły) 1200 zł (możliwość płatności w 2 ratach)

Koszt jednego modułu przy zapisie na poszczególne moduły oddzielnie 400 zł

Materiały, posiłki, przekąski, przerwy kawowe w cenie kursu

ZNIŻKI I PROMOCJE

Dla osób uczestniczących jednocześnie w 2 kursach w naszej szkole - 5% rabatu na cenie każdego kursu!

ZAPISZ SIĘ

opinie o nas

• "Właściciele „Palabras” to prawdziwi pasjonaci kultury hiszpańskiej! Kwalifikacje i doświadczenie zdobyte przez nich w Hiszpanii sprawiają, że zajęcia, które oferuje szkoła to nie tylko solidna porcja wiedzy w zakresie języka, ale również duża dawka rzetelnych informacji na temat kultury. Polecam wszystkim, którzy interesują się Hiszpanią i chcą podnieść swoje umiejętności językowe"
    Paula
  • "Współpraca z Panią Anetą Kubańską w zakresie tłumaczeń to przyjemność. Profesjonalizm, terminowość i wysoka jakość tłumaczeń. Zawsze szybki i sprawny kontakt. Z ogromną przyjemnością polecam."
    Anna Trębicka Biuro Tłumaczeń GERMAN CAFE
  • Aneta jest świetnym nauczycielem, zajęcia zawsze były bardzo ciekawe i dobrze przygotowane, a przede wszystkim zna "żywy język" ponieważ wiele lat mieszkała w Hiszpanii.Na lekcjach atmosfera była niesamowicie miła i bezstresowa.
    Basia
  • Bardzo podoba mi się że mają indywidualne podejście do kursantów. Sporo się nauczyłam. Dziękuje pani Aneto! Polecam
    Alina
  • Polecam warsztaty z panią Anetą. Zajęcia oparte są na tłumaczeniu konkretnych dokumentów z danej dziedziny z zapewnionymi materiałami pomocniczymi. Pani Aneta udziela wiele cennych wskazówek praktycznych przydatnych dla osób chcących podejść do egzaminu na tłumacza przysięgłego. Wszystko w przemiłej atmosferze! :)