Jesteś tutaj

Opinie

Zapraszamy do zapoznania się z opiniami naszych słuchaczy na naszej stronie na Facebookuhttps://www.facebook.com/palabrasszkola/reviews/?ref=page_internal
Opinie
"Właściciele „Palabras” to prawdziwi pasjonaci kultury hiszpańskiej! Kwalifikacje i doświadczenie zdobyte przez nich w Hiszpanii sprawiają, że zajęcia, które oferuje szkoła to nie tylko solidna porcja wiedzy w zakresie języka, ale również duża dawka rzetelnych informacji na temat kultury. Polecam wszystkim, którzy interesują się Hiszpanią i chcą podnieść swoje umiejętności językowe"
Paula
"Współpraca z Panią Anetą Kubańską w zakresie tłumaczeń to przyjemność. Profesjonalizm, terminowość i wysoka jakość tłumaczeń. Zawsze szybki i sprawny kontakt. Z ogromną przyjemnością polecam."
Anna Trębicka Biuro Tłumaczeń GERMAN CAFE
Aneta jest świetnym nauczycielem, zajęcia zawsze były bardzo ciekawe i dobrze przygotowane, a przede wszystkim zna "żywy język" ponieważ wiele lat mieszkała w Hiszpanii.Na lekcjach atmosfera była niesamowicie miła i bezstresowa. 
Basia
Bardzo podoba mi się że mają indywidualne podejście do kursantów. Sporo się nauczyłam. Dziękuje pani Aneto! Polecam
Alina
Polecam warsztaty z panią Anetą. Zajęcia oparte są na tłumaczeniu konkretnych dokumentów z danej dziedziny z zapewnionymi materiałami pomocniczymi. Pani Aneta udziela wiele cennych wskazówek praktycznych przydatnych dla osób chcących podejść do egzaminu na tłumacza przysięgłego. Wszystko w przemiłej atmosferze! :)
Kinga
Aneta es una excelente profesional e interprete, se caracteriza por su profesionalismo, puntualidad y amabilidad. Sin duda alguna contactaré a Aneta para mis próximas traducciones. Super Recomendada
Diego Felipe
Pani Aneta w swojej pracy wykazuje się wielkim profesjonalizmem i zaangażowaniem. Na wyróżnienie zasługuje wysoki poziom wiedzy i umiejętność jej przekazania. Dzięki kompetencjom, doświadczeniu i rzetelnemu przygotowaniu, kurs prowadzony jest zgodnie z potrzebami i oczekiwaniami uczestników. Umiejętność budowania dobrego kontaktu ze słuchaczami sprawia, że każde spotkanie przebiega w przyjaznej atmosferze. 
Irmina Daniłowska, Prezes Lubelskiego Stowarzyszenia Tłumaczy
Zobacz więcej