Jesteś tutaj

Metodologia nauczania

W naszej Szkole Języka Hiszpańskiego wychodzimy z założenia, że nie ma jednej absolutnie idealnej metody nauki języka. 

Przede wszystkim dlatego, że nie ma dwóch identycznych uczniów, którzy przyswajają wiedzę w ten sam sposób. Każdy jest inny. Jedni z nas są bardziej słuchowcami, inni wzrokowcami, a jeszcze inni uczą się na zasadzie skojarzeń. 

Nie wierzymy w cudowne techniki nauczania, które niekiedy obiecują nam kolorowe magazyny, typu "naucz się języka obcego w 30 dni".

Jesteśmy ponadto przekonani, że język to nie tylko wiedza, ale przede wszystkim żywy kontakt z kulturą i ludżmi.

Nauka w PALABRAS  to gwarancja wielowymiarowego podejścia do słuchacza.

TEORIA i KOMUNIKACJA

Na naszych zajęciach nauczysz się gramatyki, poćwiczysz słownictwo, osłuchasz się z językiem hiszpańskim, pośpiewasz piosenki, dowiesz się na czym polega żywy kontakt z językiem.

Nie bez znaczenia jest fakt, iż większość z nas może pochwalić się wykształceniem w dziedzinie pedagogicznej, ale również prawniczej i artystycznej. Multidyscyplinarnośc, którą oferujemy naszym słuchaczom jest nieoceniona.

MULTI KULTI

Już od pierwszych zajęć kursanci mają możliwość stałego kontaktu z językiem, ponieważ wszyscy nasi lektorzy to osoby, które posiadają gruntowną wiedzę na temat języka hiszpańskiego, jeśli nie są native speakerami (niższe poziomy nauczania), to studiowali lub mieszkali w krajach hiszpańskojęzycznych i oprócz tego mogą pochwalić się doświadczeniem i kompetencjami w dziedzinie nauczania języka hiszpańskiego. 

INTERAKTYWNOŚĆ I MAŁE GRUPY

Ponadto czynnikiem, który wpływa na jakość nauczania jest interaktywność na jaką stawiamy na naszych zajęciach oraz grupy o wielkości 4-6 osób. 

DOGODNE FORMY PŁATNOŚCI

Zależy nam na miłej i przyjaznej atmosferze w szkole. Proponujemy dogodne formy płatności.

Już teraz zarezerwuj swoje miejsce w grupie, skontaktuj się z nami info@palabras.edu.pl 

POZWÓL, ABY TWOJE PLANY W NAUCE JĘZYKA STAŁY SIĘ NASZYM WYZWANIEM !!!