"Zimowy hiszpański" czyli mała rozgrzewka przed kolejnym semestrem!

Zapraszamy na wyjątkowy intensywny kurs języka hiszpańskiego odbywający się podczas tegorocznych ferii zimowych "Zimowy hiszpański" czyli mała rozgrzewka przed kolejnym semestrem!

Jeśli dotąd marzyłeś o nauce języka hiszpańskiego, ale z jakiś powodów się nie odważyłeś, skończ z wymówkami! Tej zimy w ciągu miesiąca w szkole PALABRAS podczas kursu intensywnego masz szansę na przerobienie całego semestru.

DLA KOGO?

Jeśli już kiedyś uczyłeś się hiszpańskiego, ale to było w liceum czy na studiach a potem straciłeś kontakt z językiem i coś pamiętasz, ale nie czujesz się na siłach aby zapisać się na drugi semestr kursu dla początkujących

Miejsce w którym uczyłeś się hiszpańskiego nie do końca Cię przekonało, może nie ta atmosfera, zbyt mała motywacja, forma nauczania i pomimo że skończyłeś semestr masz poczucie że nadal nic nie umiesz

Naukę jezyka hiszpańskiego traktujesz jako świetną zabawę i póki co zależy Ci na opanowaniu podstawowego słownictwa i zagadnień gramatycznych tak by móc się komunikować

Chcesz zacząc naukę języka hiszpańskiego i przekonać się czy to dla Ciebie, a nie chcesz tracić czasu uczęszczając na mniej intensywny kurs semestralny

TEN KURS jest dla Ciebie!

Kurs organizowany na poziomie A1 i A2.

Zajęcia będą odbywały się 3 razy w tygodniu (wtorek, środa, piątek) po 3 godziny lekcyjne, w sumie 14 spotkań (42h lekcyjne) na platformie Zoom.

KIEDY?

19.02.2021 - 23.03.2021

Proponowane przez nas godziny zajęć to

Ceny i promocje

800 zł

Możliwość płatności w 2 ratach. Dowiedz się wiecej na temat naszej polityki płatności tutaj.

Płatność

Minimalna ilość uczestników to 3 osoby, a maksymalna 6.

Szkoła PALABRAS zastrzega sobie prawo do odwołania kursu w przypadku nie zebrania się wystarczającej liczby słuchaczy.

Zapraszamy do zapisów!