„Jak zostać tłumaczem przysięgłym języka hiszpańskiego” WEBINAR ZOOM

Korzystana cena
Praktyczne i w przystępny sposób podane informacje
Doświadczeni prowadzący

Zastanawiasz się nad przystąpieniem do egzaminu na tłumacza przysięgłego? Nie wiesz od czego zacząć przygotowania? Nie jesteś pewien/pewna jak wygląda egzamin i z jakich książek się uczyć? Słyszałeś/aś o formalnych zasadach sporządzania tłumaczeń poświadczonych, ale nie wiesz dokładnie na czym polegają?

Jeśli odpowiedź na większość powyższych pytań brzmi „tak” to ten webinar jest dla Ciebie!

W trakcie tego 2,5h spotkania dowiesz się jak skutecznie przygotować się do egzaminu i od czego zacząć naukę.

Omówimy takie zagadnienia jak:

1. Formalne zasady sporządzania tłumaczeń poświadczonych.

2. Zasady przystąpienia do egzaminu i jego przebieg.

3. Jak skutecznie przejść przez część pisemną egzaminu i efektywnie przygotować

się do części ustnej?

4. Niezbędna literatura.

4. Źródła internetowe pomocne w przygotowaniach (prasa, słowniki i strony internetowe)

5. Praktyka zawodu tłumacza - jak szukać zleceniodawców. Odpowiedzialność  zawodowa.

Ponadto w ramach pakietu każdy z uczestników otrzyma materiały (prezentację, przykładowe formularze tłumaczeń sporządzone zgodnie z zasadami sporządzania tłumaczeń poświadczonych oraz wykaz literatury polecanej przy przygotowaniach do egzaminu, a także wykaz stron internetowych pomocnych przy ćwiczeniach ustnych).

Dodatkowo dla pierwszych 6 osób dołączamy mini glosariusz z prawa karnego gratis.

Po omówieniu poszczególnych modułów oraz na koniec webinaru rozpoczniemy

Część spotkania przeznaczoną na pytania i odpowiedzi uczestników.

Maksymalna liczba uczestników to 12 osób.

Zapisy na email:  anetadianakubanska@gmail.com lub pod numerem telefonu +34 623 023 632 (również whatssapp)

Prowadząca

Mgr Aneta Diana Kubańska

Tłumaczka przysięgła języka hiszpańskiego. Absolwentka Stosunków MiędzynarodowychUniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich na Wydziale Komunikacji na Uniwersytecie w Salamance. Słuchaczka Interdyscyplinarnego Podyplomowego Studium Kształcenia Tłumaczy (IPSKT) UW. Stypendystka Uniwersytetu KastyliaLa Mancha. Słuchaczka Szkoły Prawa Hiszpańskiego na Uniwersytecie Warszawskim. Członek nadzwyczajny Lubelskiego Stowarzyszenia Tłumaczy. Lektorka języka hiszpańskiego oraz wykładowca regularnie prowadząca kursy z hiszpańskiego języka specjalistycznego i prawniczego,a także kursy przygotowujące do egzaminu na tłumacza przysięgłego. Aktualnie studentka studiów Máster w ramach Departamentu Prawa na Universidad Católica de San Antonio w Murcji.

6 stycznia 2024 oku

Días y Horarios

Sobota (11-13.30)

Ceny i promocje

Cena 50 EUR

Descuentos

5% zniżki przy zapisach na kolejne kursy specjalistyczne dla tłumaczy w Szkole Palabras

opinie o nas

• Zapraszamy do zapoznania się z opiniami naszych słuchaczy na naszej stronie na Facebookuhttps://www.facebook.com/palabrasszkola/reviews/?ref=page_internal
    Opinie
  • "Właściciele „Palabras” to prawdziwi pasjonaci kultury hiszpańskiej! Kwalifikacje i doświadczenie zdobyte przez nich w Hiszpanii sprawiają, że zajęcia, które oferuje szkoła to nie tylko solidna porcja wiedzy w zakresie języka, ale również duża dawka rzetelnych informacji na temat kultury. Polecam wszystkim, którzy interesują się Hiszpanią i chcą podnieść swoje umiejętności językowe"
    Paula
  • "Współpraca z Panią Anetą Kubańską w zakresie tłumaczeń to przyjemność. Profesjonalizm, terminowość i wysoka jakość tłumaczeń. Zawsze szybki i sprawny kontakt. Z ogromną przyjemnością polecam."
    Anna Trębicka Biuro Tłumaczeń GERMAN CAFE
  • Aneta jest świetnym nauczycielem, zajęcia zawsze były bardzo ciekawe i dobrze przygotowane, a przede wszystkim zna "żywy język" ponieważ wiele lat mieszkała w Hiszpanii.Na lekcjach atmosfera była niesamowicie miła i bezstresowa.
    Basia
  • Bardzo podoba mi się że mają indywidualne podejście do kursantów. Sporo się nauczyłam. Dziękuje pani Aneto! Polecam
    Alina

napisz do nas